Ultrasonografy

Poznaj ofertę Mar-Med:
Ultrasonografy Mindray


Resona I9

  • Mindray

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić najnowszy system ultrasonograficzny Resona I9 do  diagnostyki ogólnej z całkowicie innowacyjnymi funkcjami. Innowacyjne rozwiązania zostały wprowadzone zarówno w budowie zewnętrznej jak i wewnętrznej systemu, zapewniając doskonałe obrazowanie, a także wyjątkową wydajność i niezwykłe wrażenia użytkownika.

Światowa premiera najnowszego ultrasonografu firmy Mindray - Resona I9 odbyła się w czerwcu 2021, a już wiele placówek może cieszyć się jej doskonałym obrazowaniem, które ułatwia postawienie trafnej diagnozy.

Resona I9 Zwycięzcą 56 konkursu WOŚP!

NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2024 Mar-Med. Realizacja Grafanet.