KONGRESY, KONFERENCJE,
TARGI MEDYCZNE

Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi wydarzeniami
w których braliśmy udział. Zapraszamy!
XVIII WARSZAWSKIE DNI ULTRASONOGRAFICZNE - PUŁAPKI ULTRASONOGRAFICZNE W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII - WARSZAWA, 24.10.2020 R.

W dniu 24.10.2020r. odbyły się XVIII Warszawskich Dniach Ultrasonograficznych –„Pułapki Ultrasonograficzne w położnictwie ginekologii”, w tym roku inaczej on-line.
Bardzo nas cieszy, że pomimo ciężkich warunków związanych z pandemią udało nam wziąć udział w XVIII Warszawskich Dniach Ultrasonograficznych.
Nasza firma współpracuje z organizatorami już od dziesięciu lat. Bardzo mam miło, że możemy pomóc poprzez nasze aparaty Ultrasonograficzne. W tym roku mogliśmy wspomóc konferencję naszymi aparatami Mindray, dzięki którym można było przygotować materiały do konferencji. Wiemy, że ultrasonografia ma duże znaczenie w profilaktyce i szybkim wykrywani dlatego niezmiernie nam miło mogąc uczestniczyć w takim przedsięwzięciu.
Dziękujemy całemu komitetowi naukowemu za profesjonalne przygotowanie tematów i materiałów do konferencji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konferencji. Mamy wielką nadzieję, że podczas następnego WDU będziemy mogli wszyscy się spotkać. Do zobaczenia!!!


VI KONGRES ULTRASONOGRAFIA W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII - ARŁAMÓW - 26-28.08.2020 R.

26 – 28 sierpnia 2020 r. uczestniczyć w VI kongresie „Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii", który odbył się w Arłamowie.
Wiemy jak ważna jest ultrasonografia w diagnozowaniu pacjentów, dlatego cieszymy się, że po tak długiej przerwie udało nam się uczestniczyć w kongresie. Mogliśmy pokazać możliwości obrazowania i funkcje naszych aparatów ultrasonograficznych. Dziękujemy za dobrą organizację w ciężkich czasach związanych z pandemią.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy postanowili wziąć udział w konferencji i  odwiedzili naszego stoisko.


TARGI REHABILITACYJNE REHA TRADE - WARSZAWA - 27.02.2020 r.

27 lutego 2020 r. pierwszy raz uczestniczyliśmy w targach rehabilitacyjnych, która odbyła się w Warszawie na PGE Narodowym.

Było to dla nas ciekawe doświadczenie, które umożliwiło pokazanie naszych aparatów USG większej liczbie specjalistów w dziedzinie rehabilitacji.

Dzięki obrazowi USG fizjoterapeuci mogą na bieżąco oceniać efektywność prowadzonej terapii, co w rezultacie prowadzi do skrócenia czasu powrotu do sprawności pacjenta.

Staraliśmy się pokazać różnorodność i możliwości naszego sprzętu USG. Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić Państwa do dalszego rozwoju i zwiększenia efektywności w rehabilitacji pacjentów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszego stoisko.


II Grudziądzkie Spotkanie z Ultrasonografią - Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy? - 7.12.2019

W dniu 7 grudnia 2019 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w  II Grudziądzkim Spotkaniu z Ultrasonografią „Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy?”, które odbyło się w Grudziądzu, pod przewodnictwem dr hab. n. med. prof. GUMed Wojciecha Kosiaka.
Spotkanie to poruszyło istotne zagadnienia związane z diagnostyką ultrasonograficzną płuc w pediatrii i u pacjentów dorosłych.

Na naszym aparacie USG Resona odbyło się również live scanning podczas wykładów. USG płuc jest nowym zagadnieniem, dlatego takie spotkania są dla wszystkich świetnym źródłem wiedzy i możliwością doszkalania się w tym temacie.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji i odwiedzili naszego stoisko bardzo dziękujemy.


MIKOŁAJKI Z GINEKOLOGIĄ ESTETYCZNĄ I REKONSTUKCJĄ - WARSZAWA -6-7.12.2019

Uczestniczyliśmy w dniach 6-7 grudnia 2019 r. w  Konferencji PTGEiR „ Mikołajki z Ginekologią Estetyczną i Rekonstrukcyjną”, która odbyła się w Warszawie pod przewodnictwem Prof. dr hab. Tomasza Paszkowskiego.

Dziękujemy za tak liczne spotkania na naszym stoisku i do zobaczenia!


GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO 2019 - XVI KRAJOWA KONFERENCJA SZKOLENIOWA - KRAKÓW - 22-23.11.2019

W dniach 22-23 listopada 2019 r. odbyła się XVI Krajowa Konferencja Naukowa – Ginekologia i Położnictwo 2019 pod przewodnictwem komitetu naukowego konferencji prof. dr hab. n. med. Jana Kotarskiego, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Wykład gościnny wygłosiła prof. Lil Valentin ze Szwecji. Podczas wykładów zostały poruszone ciekawe tematy związane z ginekologią. Jak co roku konferencji towarzyszyły również liczne warsztaty.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko bardzo dziękujemy.


VI KONFERENCJA FLEBOLOGIA ESTETYCZNA - leczenie estetyczne imałoinwazyjne w flebologii, lipedema - jak postepować ? 17-18 listopada 2019

W dniach 17-18 listopada 2019 r. uczestniczyliśmy w VI Konferencji Flebologii Estetycznej, która odbyła się w Warszawie pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. Tomasz Urbanek, prof. dr hab. Zbigniew Rybak, prof. Dr hab. Andrzej Szuba

Konferencja dotyczyła ciekawych tematów, w których uczestnicy konferencji mogli dowiedzieć się więcej o sposobach leczenia zachowawczego, faktach i mitach dotyczących lipedemii, oraz technikach leczenia chirurgicznego obrzęków tłuszczowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w konferencji i odwiedzili nasze stoisko.


XVII WARSZAWSKIE DNI ULTRASONOGRAFICZNE - DIAGNOSTYKA I LECZENIE CHORÓB PIERSI - WARSZAWA, 12.10.2019

Po raz kolejny mieliśmy wielka przyjemność uczestniczyć  w  XVII Warszawskich Dniach Ultrasonograficznych – Diagnostyka i leczenie chorób piersi”, które odbyły się w Warszawie w dniu 12.10.2019r. Dziękujemy całemu komitetowi naukowemu za profesjonalne przygotowanie tematów konferencji.

Po raz kolejny wydarzenie zgromadziło wielu wybitnych Ginekologów i Położników z całej Polski. Odbył się również pokaz badania ultrasonograficznego piersi „live”. – Dr n. med. Maciej Postolski na Naszym aparacie Resona 7. Bardzo się cieszymy, że przez takie wydarzenia możemy lepiej pomagać naszym pacjentkom, wiedząc jak duży jest to problem kobiet. Znakomite przygotowanie konferencji pod względem naukowym i organizacyjnym utwierdziło Nas, iż warto uświadamiać pacjentki o profilaktycznych  badań piersi USG.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konferencji i odwiedzili naszego stoisko. Do zobaczenia przyszłym roku !!!


VII ZJAZD POLSKIEGO TOWARZYSTWA TYREOLOGICZNEGO, BYDGOSZCZ - 3-5.10.2019

Mieliśmy zaszczyt w  dniach 3-5 października 2019 r. uczestniczyć w VII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego, które odbyło się w Bydgoszczy. Jak i warsztatach , gdzie można było zobaczyć nasze aparaty.

Podczas wykładów poruszano ciekawe zagadnienia dotyczące tarczycy. Warsztaty, w których mieliśmy okazję uczestniczyć pokazały jak ważne są takie wydarzenia, abyśmy mogli lepiej diagnozować i leczyć.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji i w kursach prowadzonych na naszych aparatach oraz tym którzy odwiedzili naszego stoisko.


KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA - DIAGNOSTYKA I TERAPIA PŁODU - 27-28.09.2019 - GDYNIA

Miło nam poinformować, że w dniach 5-6 września 2019 r. uczestniczyliśmy w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Diagnostyka i terapia płodu”, która odbyła się w Gdyni.


Jak zwykle tematy i zagadnienia poruszane na konferencji pomogły przedyskutować jak lepiej pomagać małym nienarodzonym pacjentom i ich mamą.


Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w konferencji i odwiedzili naszego stoisko.


RADIOLOGIA W NEONATOLOGII GDYNIA - 5-6.09.19

W dniach 5-6 września 2019 r. uczestniczyliśmy w Kongresie „Radiologia w Neonatologii”, która odbyła się w Gdynii pod przewodnictwem naukowym dr hab. n. med. Renata Bokiniec, dr n. med. Michał Brzewski, dr n. med. Przemysław Bombiński.

Konferencja miała na celu poruszenie trudnych tematów dotyczących najmniejszych pacjentów.

Gościem specjalnym  konferencji był Prof. Gorm Greisen, neonatolog z Department Of Neonatology At The Juliane Marie Centre w Kopenhadze. Jest wybitnym specjalistą w prowadzeniu badań dotyczących perfuzji i utlenowania mózgu u noworodków. Zajmuje się zagadnieniami uszkodzenia mózgu i deficytów neurorozwojowych okresu okołoporodowego.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w konferencji i odwiedzili naszego stoisko.


KONFERENCJA NAUKOWA - PROBLEMY GINEKOLOGICZNE U CHORYCH ONKOLOGICZNYCH, WARSZAWA - 14-15.06.2019

W dniach 14-15 czerwca 2019 r. uczestniczyliśmy w Konferencji Naukowej „Problemy ginekologiczne u chorych onkologicznych”, która odbyła się w Warszawie.

Konferencja dotyczyła ważnych zagadnień, szczególnie dla Lekarzy zajmujących się kobietami po leczeniu onkologicznym oraz kobietami z wysokim genetycznym ryzykiem zachorowań na nowotwory.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w konferencji i odwiedzili nasze stoisko.


XI SYMPOZJUM - AKTUALNE PROBLEMY PERINATOLOGII - ZAKOPANE, 6 - 8.06.2019

W dniach 6-8 czerwca 2019r. uczestniczyliśmy w XI Sympozjum Aktualne Problemy Perinatologii, który odbył się w Zakopanym pod patronatem honorowym: Prof. Maciej Małecki, Dziekan Wydziału Lekarskiego UJ CM, Prof. Krzysztof Czajkowski, Konsultant Krajowy ds. ginekologii i położnictwa, Prof. Mirosław Wielgoś, Konsultant Krajowy ds. perinatologii, Prof. Mariusz Zimmer, Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.


Konferencja dotyczyła codziennych problemów praktyki położniczej, można było poznać zdanie ekspertów i profesorów, którzy na co dzień działają w Służbie Zdrowia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy postanowili wziąć udział w konferencji i  odwiedzili naszego stoisko.


42 ZJAZD POLSKIEGO TOWARZYSTWA RADIOLOGICZNEGO - PLTR - GDAŃSK, 06.06.2019 - 08.06.2019

W dniach 6-8 czerwca 2019 r. mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w 42 Zjeździe Polskiego Towarzystwa Radiologicznego, który odbył się w Gdańsku.

Kongres jak zawsze zgromadził bardzo dużą ilość uczestników i wystawców oraz wielu wybitnych specjalistów wielu specjalizacji. Jak zwykle zagadnienia i tematy konferencji były profesjonalnie przygotowane. Dziękujemy również organizatorom za profesjonalne przygotowanie i umiejętność organizacji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzieli udział w konferencji i  odwiedzili nasze stoisko.


XIX KONGRES MEDYCYNY RODZINNEJ - ŁÓDŹ, 06.06.2019 - 08.06.2019

W dniach 6-8 czerwca 2019r. uczestniczyliśmy w XIX Kongresie Medycyny Rodzinnej – „Lekarz rodzinny w roli głównej", który odbył się w Łodzi.


Świetna organizacja, bardzo ciekawe wykłady i warsztaty oraz atrakcyjny program artystyczny. Gośćmi Kongresu był między innymi Janusz Cieszyński – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia


Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy postanowili wziąć udział w konferencji i  odwiedzili naszego stoisko.


XVI WARSZAWSKIE DNI ULTRASONOGRAFICZNE - DIAGNOSTYKA I TERAPIA W UROGINEKOLOGII - WARSZAWA, 17-18.05.2019

Po raz kolejny mieliśmy wielka przyjemność uczestniczyć w XVI Warszawskich Dniach Ultrasonograficznych – Diagnostyka i terapia w Uroginekologii, które odbyły się w Warszawie w dniach 17-18.05.2019r. Dziękujemy całemu komitetowi naukowemu za profesjonalne przygotowanie tematów konferencji oraz za piękne wspomnienia o profesorze Romualdzie Dębskim.

 
Bardzo ciekawym wydarzeniem były w drugim dniu badania live – które prowadził gość specjalny konferencji dr hab. n. med. Jacek Kociszewski

Dziękujemy za tak liczne spotkania na naszym stoisku i do zobaczenia w następnym roku!


XVIII KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA - "POSTĘPY W CHIRURGII NACZYŃ" - KAZIMIERZ DOLNY, 12-14.04.2019

W dniach 12-14 kwietnia 2019 r. uczestniczyliśmy w XVII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Postępy w Chirurgii Naczyń” w Kazimierzu Dolnym, która odbyła się pod patronatem honorowym Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie Prof. Dr hab. n. med. Andrzeja Dropa.

Tematem interdyscyplinarnym tegorocznego spotkania były problemy naczyniowe w ginekologii i położnictwie.

Dziękujemy uczestnikom tego wydarzenia, za odwiedzenie naszego stoiska. Do zobaczenia za rok!


XXV WŁOCŁAWSKIE DNI ULTRASONOGRAFICZNE - Włocławek, 12-13.04.2019r.


W dniach 12-13 kwietnia 2019 r. uczestniczyliśmy w Konferencji -  XXV Włocławskie Dni Ultrasonograficzne, która odbyła się we Włocławku pod przewodnictwem naukowym Prof. Wiesława Jakubowskiego.

Konferencja dotyczyła przeglądu najważniejszych, diagnostycznych zastosowań ultrasonografii we współczesnej, profesjonalnej diagnostyce obrazowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w konferencji i  odwiedzili naszego stoisko.


KONFERENCJA NAUKOWA - "Zaburzenia hemostazy w Ginekologii i położnictwie" - WARSZAWA, 15-16.03.2019

Miło nam poinformować, że w dniach 15-16 marca 2019 r. uczestniczyliśmy w Konferencji Naukowej „ Zaburzenia hemostazy w Ginekologii i Położnictwie”, która odbyła się w Warszawie pod patronatem naukowym Prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Celewicza, Prof. dr hab. n. med. Tomasza Paszkowskiego i Prof. dr hab. n. med. Jerzego Windygi.

Podczas wykładów poruszono istotne zagadnienia związane z zaburzeniami układu krzepnięcia u kobiet.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy postanowili wziąć udział w konferencji i  odwiedzili naszego stoisko.


VII KONGRES GINEKOLOGÓW I POŁOŻNIKÓW - TORUŃ, 22-23.02.2019

W dniach 22-23 luty 2019 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w VII Kongresie Ginekologów i Położników, który odbył się w Toruniu pod patronatem naukowym prof. dr hab. n. med. Przemysława Oszukowskiego.

Kongres zgromadził wielu wybitnych Autorytetów Naukowych w Ginekologii i Położnictwie z całej Polski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy poświęcili swój czas i odwiedzili naszego stoisko.


XV Krajowa Konferencja Szkoleniowa - Ginekologia i Położnictwo - Kraków, 23-24.11.2018

Szanowni Państwo,,
Kolejny już raz uczestniczyliśmy w XV Krajowej Konferencji Szkoleniowej „Ginekologia i Położnictwo” która odbyła się w Krakowie w dniach 23-24 listopada 2018 r. Konferencja  zgromadziła wielu uczestników z uwagi na interesujący panel tematyczny.


Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy za rok !


XV Warszawskie Dni Ultrasonograficzne - Diagnostyka i terapia prenatalna - Warszawa, 9-10.11.2018

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za liczny udział w XV Warszawskich Dniach Ultrasonograficznych - Diagnostyka i terapia prenatalna, które odbyły się w dniach 9-10 listopada br. w Warszawie.
Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu WDU już w maju 2019 r.


Kongres Akademii po Dyplomie - Algorytmy w ginekologii i położnictwie 2018 - Warszawa, 26-27.10.2018

W dniach 26-27 października 2018 r. uczestniczyliśmy w kongresie Akademii po Dyplomie „Algorytmy w ginekologii i położnictwie 2018”. Kongres odbywał się pod przewodnictwem naukowym prof. dr hab. n.med. Jerzego Sikory.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na konferencje Warszawskie Dni Ultrasonograficzne już 9-10 listopada br.

Do zobaczenia!


VIII Kongres Akademii po Dyplomie Stany Nagłe 2018 - Warszawa, 19-20.10.2018

Miło nam poinformować że w dniach 19-20 października br. w Warszawie, uczestniczyliśmy również w VIII Kongresie Akademii po Dyplomie Stany Nagłe 2018.

Tegoroczny kongres to praktyczne ujęcie zagadnień w sesjach tematycznych – od kardiologii do psychiatrii.

Do zobaczenia!  :)


VI Ogólnopolski Kongres Nasza Ginekologia - Warszawa, 19-20.10.2018

W dniach 19-20 października br. w Warszawie odbywał się VI Ogólnopolski Kongres Nasza Ginekologia, podczas którego miała miejsce Premiera nowego ultrasonografu DC-60 X Insight!!!
Dziękujemy Pani Agacie Młynarskiej za wzięcie udziału w dyskusji podczas kongresu nt: "Jak lekarz ginekolog postrzegany jest przez pryzmat pacjentki" - bardzo ciekawa dyskusja z Prof. R. Dębskim. Dziękujemy również wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.


V Konferencja Flebologia Estetyczna - Warszawa, 6.10.2018

W dniu 6 października 2018 r, uczestniczyliśmy w V Konferencji Flebologia Estetyczna w Warszawie pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. Tomasza Ubranka oraz prof. dr hab. Zbigniewa Rybaka. Konferencja odbyła się pod patronatem prezesa Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.


Dziękujemy za tak liczne spotkania na naszym stoisku i do zobaczenia!


XXII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego - Kraków, 13-15.09.2018

Uczestniczyliśmy w XXII Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego również w dniach 13-15 września 2018 r. w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO.
Do Krakowa przyjechali najwybitniejsi eksperci z kraju i zagranicy. W czasie Kongresu odbyło  się ponad 120 sesji, wśród nich sesje dydaktyczne, w tym przypadki kliniczne, sesje prac oryginalnych, sesje satelitarne oraz sesje przygotowane przez wszystkie Sekcje Towarzystwa.


Serdecznie dziękujemy za liczne odwiedzenie naszego stoiska. Pozdrawiamy!


XXXIII Kongres Naukowy Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników - Warszawa - PGE Narodowy, 13-15.09.2018

W dniach 13-15 września 2018 r. uczestniczyliśmy w XXXIII Kongresie Naukowego Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Kongres odbywał się w Warszawie na stadionie PGE Narodowy.


Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko bardzo dziękujemy.


EUROSON 2018 Kongres Europejskich Towarzystw Ultrasonograficznych oraz XIV Naukowy Zjazd PTU - Poznań, 6-8.09. 2018

W dniach 6-8.09.2018 r. byliśmy obecni na kongresie Europejskich Towarzystw Ultrasonograficznych EUROSON 2018 oraz XIV Naukowym Zjeździe PTU w Poznaniu.

Serdecznie dziękujemy tym którzy postanowili wziąć udział w kongresie oraz wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko.
Do zobaczenia :)


IX Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego - Lublin, 21-23.06. 2018

W dniach 21-23 czerwca 2018r. mieliśmy przyjemność uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego,
przy merytorycznym udziale Katedry i Kliniki Chirurgii Naczyń i Angiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwiedzenie naszego stoiska.


II Kongres Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej - Jachranka, 8-9.06.2018

W dniach 8-9 czerwca 2018 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w II Kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej w Jachrance.
Ważnym elementem programu był wykład Prof. Romualda Dębskiego który mówił o Nowościach technologicznych w ultrasonografii ginekologiczno-położniczej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom kongresu za odwiedzenie naszego stoiska oraz organizatorowi za profesjonalne przygotowanie kongresu.


Kurs USG stawu biodrowego u niemowląt, prowadzony przez prof. Reinharda Grafa - Gdańsk, 7-8.06.2018

W dniach 7-8 czerwca 2018 mieliśmy przyjemność uczestnictwa w praktycznym Kursie USG stawu biodrowego u niemowląt w Gdańsku. Kurs prowadził osobiście Prof. Reinhard Graf.

Technika ultrasonografii dziecięcego stawu biodrowego opracowana przez p. prof. Grafa jest obecnie najczęściej stosowaną metodą pozwalającą na wczesne wykrycie oraz monitorowanie leczenia rozwojowej dysplazji stawu biodrowego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. Życzymy sukcesów w codziennej diagnostyce ultrasonograficznej.


XXIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i XXXV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa PTCHO Warsztaty

W dniach 16-17 czerwca w Szczecinie mieliśmy przyjemność uczestnictwa w  XXIV Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej pod przewodnictwem prof. dr hab. n. med. Józefa Kładnego i XXXV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej PTCHO oraz  braliśmy udział w warsztatach w zakresie  chirurgii onkologicznej.

Kurs „USG piersi” połączony był  z warsztatami praktycznymi „Diagnostyka inwazyjna gruczołu piersiowego”  

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. 
Życzymy sukcesów w codziennej diagnostyce ultrasonograficznej.


XXIV Włocławskie Dni Ultrasonograficzne - "Ultrasonografia w urazach i stanach zagrożenia życia"

W dniu 7 kwietnia kolejny już raz mieliśmy przyjemność uczestnictwa w XXIV Włocławskich Dniach Ultrasonograficznych. Tematem tegorocznego spotkania była "Ultrasonografia w urazach i stanach zagrożenia życia".

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!


RS KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO Z ENDOKRYNOLOGII, DIABETOLOGII, I CHORÓB METABLICZNYCH POD PRZEWODNICTWEM PROF. MARKA RUCHAŁY ORAZ PROF. BEATY KOS-KUDŁY, PRZEWODNICZĄCY HONOROWY PROF. ANDRZEJ MILEWICZ

Niezwykle interesujące spotkanie – w dniach 22-24 marca 2018 r. w Zamościu uczestniczyliśmy w kursie połączonym z dwudniowymi praktycznymi warsztatami z najwybitniejszymi specjalistami z zakresu endokrynologii.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział.


Sympozjum Diagnostyka Raka Piersi 2018 z warsztatami prowadzonymi przez lek. med. Wojciecha Rudnickiego z Centrum Onkologii - Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Krakowie

17 marca 2018 mieliśmy przyjemność uczestnictwa w Sympozjum połączonym z warsztatami z biopsji mammotomicznej, gruboigłowej i cienkoigłowej – pod kontrolą USG. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.
Życzymy sukcesów w codziennej diagnostyce ultrasonograficznej.


Mindray podczas ECR 2018

Podczas tegorocznego kongresu radiologicznego ECR 2018 w Wiedniu można było zobaczyć premierowy pokaz najnowszego ultrasonografu DC-80.


Kurs "Ultrasonografia narządu ruchu", Szpital Uniwersytecki nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy, 18-19.11.2017 r.

W dniach 18-19 listopada 2017 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć wspólnie z Państwem w praktycznym kursie „Ultrasonografia narządu ruchu”. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

Rada naukowa i prowadzenie: dr n. med. Michał Podgórski – specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej; Zakład Diagnostyki Obrazowej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi; Katedra Anatomii Prawidłowej UM w Łodzi. Laureat III miejsca w konkursie Najlepszy Nauczyciel Akademicki.


XIV Krajowa Konferencja Szkoleniowa - Ginekologia i położnictwo 2017, Kraków 24-25.11.2017

Interesująca tematyka wykładów spowodowała, że w konferencji wzięła udział rekordowa ilość uczestników – 2036 lekarzy ginekologów.

Wszystkim Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.


Fotorelacja z XII Warszawskich Dni Ultrasonograficznych

W dniach 18-20 maja 2017 r. odbyła się kolejny już raz Konferencja z cyklu Warszawskie Dni Ultrasonograficzne pod przewodnictwem prof. Dębskiego. Ciekawa tematyka spowodowala, że ilość uczestników przerosła nasze oczekiwanie z czego jesteśmy dumni. Dziękujemy Państwu za udział i odwiedzenie naszego stoiska.


V OGÓLNOPOLSKI KONGRES "NASZA GINEKOLOGIA" TORWAR W DNIACH 13-14.10.2017

Niezwykle interesujący Kongres na Torwarze zgromadził kolejny raz prawie 1000 lekarzy. Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Do zobaczenia w przyszłym roku!


XIII Warszawskie Dni Ultrasonograficzne, 3-4.11.2017

Kolejny już raz mieliśmy zaszczyt spotkać się z Państwem podczas Warszawskich Dni Ultrasonograficznych. Wykłady były prowadzone w innowacyjnym trybie dwugłosu przez diagnostę obrazowego w parze z ginekologiem – położnikiem, klinicystą. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.


Kurs usg tarczycy z elementami elastografii w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w Zamościu w dniach 26-28.05.2017.

W dniach 26-28.05.2017 mieliśmy zaszczyt wesprzeć Szkołę USG w Zamościu, dostarczając ultrasonografy Vinno na kurs badania tarczycy, przytarczyc, węzłów chłonnych z elementami elastografii. Stoisko Mar-Med cieszyło się dużym zainteresowaniem kursantów.


XLI Zjazd Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego w Krakowie

W dniach 2-4 czerwca 2016 r. uczestniczyliśmy w  XLI Zjeździe Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego w Krakowie. Nasze stoisko odwiedziło wielu lekarzy. Dziękujemy wszystkim Państwu za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.


Akademia Ultrasonografii Mar-Med w Lublinie

W dniach 24-25 czerwca 2016 r. z inicjatywy Mar-Med odbyła się pierwsza z cyklu Akademia Ultrasonografii w Lublinie. Podczas Akademii obyła się konferencja naukowa oraz warsztaty pod przewodnictwem najwyższej klasy specjalistów w zakresie ultrasonografii płodowej i ginekologicznej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz prowadzącym za udział w Akademii Ultrasonografii Mar-Med.


Prof. Dębski i WS80A w Pytaniu na Śniadanie

W programie „Pytanie na Śniadanie” w dniu 17 lutego 2017 r. ekspert w osobie profesora Romualda Dębskiego prezentował możliwości współczesnej ultrasonografii na przykładzie ultrasonografu WS80A.


NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2024 Mar-Med. Realizacja Grafanet.