SERWIS

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu aparatury medycznej
to gwarancja satysfakcji w współpracy z nami

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY


Do Państwa dyspozycji pozostają przeszkoleni inżynierowie z doświadczeniem w serwisowaniu sprzętu medycznego.

W trosce o nieprzerwaną pracę urządzeń medycznych proponujemy szpitalom, gabinetom prywatnym i innym placówkom medycznym kompleksowy serwis urządzeń medycznych. Profesjonalnie i skutecznie naprawiamy ultrasonografy, rezonanse, mammografy, tomografy i inne urządzenia medyczne, wymagające nieprzerwanego działania.

Klientom korzystającym z serwisu urządzeń medycznych zapewniamy szybką reakcję na wezwanie oraz fachowe wykonanie prac naprawczych przez doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów.

 

WSPÓŁPRACA Z NAMI TO GWARANCJA:

  • szybkiej reakcji, staramy się usuwać uszkodzenia podczas pierwszej wizyty
  • najkrótszy możliwy czas sprowadzania części zamiennych
  • przeglądy techniczne ultrasonografów w atrakcyjnych warunkach cenowych
  • zdalna pomoc techniczna w miarę możliwości
  • zróżnicowane pakiety umów serwisowych
  • doświadczony, w pełni profesjonalny zespół inżynierów serwisu. Nasi inżynierowie regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów
  • dokonujemy wpisów w paszporcie technicznym aparatu
  • gwarancja na każdą wykonana usługę serwisową

 

 SERWIS GWARANCYJNY


Wykonujemy  serwis gwarancyjny ultrasonografów, rezonansów, tomografów, mammografów, rentgenów oraz drobnego sprzętu medycznego.SERWIS POGWARANCYJNY


Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych  klientów, proponując Państwu wysokiej jakości usługi serwisowe aparatury medycznej. Dysponujemy dostępem do części fabrycznie nowych i rekondycjonowanych. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży  naszych inżynierów oraz długoletnie działanie na rynku pozwoliły nam na zdobycie uznania szerokiego grona klientów. Zapewniamy szybką i solidną obsługę zgłoszeń serwisowych oraz likwidację usterek.


SONDY


Oferujemy sprzedaż sond fabrycznie nowych, podemonstracyjnych i używanych na  atrakcyjnych warunkach finansowych. Istnieje możliwość zakupu w ratach.
Gwarantujemy szybkie dostawy i udzielamy stosownych gwarancji.

 

NAPISZ LUB ZADZWOŃ ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY

 

KOORDYNATOR SERWISU

Marzena Rymska

+48 22 852 60 10
+48 504 113 508

serwis@mar-med.pl

Napisz lub zadzwoń aby poznać szczegóły oferty
KOORDYNATOR SERWISU
Marzena Rymska

NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2024 Mar-Med. Realizacja Grafanet.