Rezonanse

Poznaj ofertę Mar-Med:
Ultrasonografy Mindray


Rezonans magnetyczny

  • Neusoft

W ofercie firmy Neusoft znajdziemy zaawansowane systemy rezonansu magnetycznego typu otwartego oraz zamkniętego.
Niskoteslowy rezonans magnetyczny typu otwartego Superstar uznawany jest za jeden z najlepszych w swojej klasie. Najważniejszą zaletą otwartych rezonansów magnetycznych jest wygoda pacjenta i brak uczucia klaustrofobii. Owocuje to lepszą współpracą z pacjentem, zwłaszcza z małymi dziećmi, osobami podłączonymi do systemów podtrzymywania życia lub pacjentów słabo współpracujących. Niskie natężenie pola magnetycznego i otwarta konstrukcja pozwalają na obecność rodziców w trakcie badania dzieci. Dzięki czemu redukowany jest dyskomfort dziecka, które często w przypadku klasycznego rezonansu trzeba usypiać na czas badania.
Zaletą jest także praktyczny brak kosztów stałych tego typu rezonansu, co zapewnia szybki zwrot z inwestycji.
SuperStar to produkt dedykowany dla mniejszych placówek medycznych, które potrzebują produktu gwarantującego najwyższej jakości obrazowania przy jednoczesnym krótkim czasie badania i relatywnie niższych kosztach (niż w przypadku rezonansu wysokoteslowego).
SuperStar zapewnia krystalicznie czysty obraz o wysokiej rozdzielczości.


Najważniejsze cechy :

  • najwyższa wartość Slew Rate, co zapewnia krystalicznie czysty obraz i krótki czas badania;
  • zaawansowane sekwencje pobudzeń dostępne wysokiej wartości Slew Rate oraz siły gradientów;
  • wysoka homogeniczność pola magnetycznego, gwarantująca obrazy wysokiej rozdzielczości;
  • komfort i bezpieczeństwo pacjenta dzięki budowie umożliwiającej dostęp do pacjenta z 4 stron;
  • zamknięty system chłodzenia woda, zapewniający stabilność temperaturową systemu i niskie koszty eksploatacji i instalacji


Obok systemów otwartych na rynku dostępne są również systemy zamknięte – wysokoteslowe.
NeuVantage 1.5 to nowoczesny system rezonansu magnetycznego typu zamkniętego o sile pola magnetycznego równej 1.5 T. System ten jest idealny do rutynowej i zaawanasowanej diagnostyki w zakresie neurologii, badań kregosłupa, tkanek miekkich, piersi, angiograficznych, dyfuzyjnych i wielu innych.

 

Najważniejsze cechy :

  • Najwyższy w tej klasie SlewRate zapewnia krótki czas badania;
  • Najlżejszy system rezonansu w tej klasie;
  • Zaawansowane sekwencje: SENSE, ROKAR, SWI;
  • Motion Freezing wykorzystywane w diagnostyce położniczej i inne.

NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2023 Mar-Med. Realizacja Grafanet.