Rentgeny

Poznaj ofertę Mar-Med:
Ultrasonografy Mindray


Mobilne aparaty rentgenowskie

  • GMM

W ramach mobilnych aparatów rentgenowskich wyróżniamy dwie rodziny: mobilne aparaty przyłóżkowe oraz śródoperacyjne zestawy RTG z ramieniem C.

W ramach przyłóżkowych zestawów jezdnych wyróżniamy aparaty z napędem oraz zasilaniem akumulatorowym lub bez. Aparaty dostępne są w wersji analogowej oraz cyfrowej. Wersja cyfrowa  wyposażona jest w przenośny detektor bezpośredniej radiografii cyfrowej DR z komunikacją przewodową lub bezprzewodową (WiFi). Niewielkie gabaryty i waga oraz zwarta, ergonomiczna i zwrotna konstrukcja dedykują aparaty do oddziałów ortopedycznych, ratunkowych i intensywnego nadzoru oraz wszędzie tam, gdzie potrzeba wykonać radiografię przy pacjencie - poza zakładem diagnostyki RTG.

Rodzina śródoperacyjnych jezdnych zestawów RTG z ramieniem C typu Symbol została zaprojektowana tak, aby uzyskać doskonałe rezultaty diagnostyczne i zabiegowe przy zredukowanej dawce dla pacjenta. Kompaktowa budowa, zoptymalizowane wymiary i waga zapewniają niespotykaną efektywność operacyjną oraz wszechstronność pozycjonowania nawet w małych przestrzeniach. W ramach tej grupy wyróżniamy aparaty ze wzmacniaczem obrazu oraz dynamicznym detektorem cyfrowym. Dzięki modułowej konstrukcji i odpowiedniemu modułowemu oprogramowaniu możliwa jest konfiguracja prostych jak i bardzo zaawansowanych systemów np. do angiografii oraz według potrzeb i możliwości każdego użytkownika. Aparaty śródoperacyjne sprawdzają się w chirurgii ogólnej, naczyniowej, neurochirurgii, gastroenterologii, kardiologii, urologii oraz ortopedii.

NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2024 Mar-Med. Realizacja Grafanet.