AKTUALNOŚCI

Informacje o promocjach oraz wydarzeniach,
w których bierzemy udział. Zapraszamy!
Europejska premiera NOWEGO systemu ultrasonograficznego do obrazowania ogólnego RESONA I9
   1-06-2021

W imieniu firmy Mar-Med Sp. z o.o. zapraszamy Państwa na europejską premierę NOWEGO systemu ultrasonograficznego do obrazowania ogólnego RESONA I9, która odbędzie się: 1 czerwca 2021 r. o godz. 16:00

Od blisko 2 dekad jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży medycznej. ATo dzięki bliskim relacjom, jakie budujemy każdego dnia na całym świecie, na każdym poziomie organizacji, wspierając naszych Użytkowników. Kierujemy się wizją lepszej opieki zdrowotnej dla wszystkich, bo wierzymy, że wszyscy pacjenci powinni mieć dostęp do najlepszych dostępnych technologii. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy nową generację systemów ultrasonograficznych Mindray do obrazowania ogólnego: RESONA I9.

#Mindray #healthcarewithinreach #Innowacje #Ultrasonografia


Rejestracja
NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2023 Mar-Med. Realizacja Grafanet.