AKTUALNOŚCI

Informacje o promocjach oraz wydarzeniach,
w których bierzemy udział. Zapraszamy!
Premiera NOWEGO aparatu ultrasonograficznego NUEWA I9 dedykowanego ginekologii i położnictwu
   2-06-2021

W imieniu firmy Mar-Med Sp. z o.o. zapraszamy Państwa na europejską premierę NOWEGO aparatu ultrasonograficznego NUEWA I9 dedykowanego ginekologii i położnictwu, która odbędzie się:
2 czerwca 2021 r. o godz. 16:00.

 

Jesteśmy przekonani, że wszyscy pacjenci powinni mieć dostęp do najlepszych technologii. Zgodnie z tą wizją wprowadzamy na rynek system ultrasonograficzny nowej generacji Mindray: NUEWA I9 dedykowany opiece zdrowotnej kobiet.

#Mindray #healthcarewithinreach #Innowacje #Ultrasonografia #ginekologiaipołożnictwo


Rejestracja
NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2023 Mar-Med. Realizacja Grafanet.