AKTUALNOŚCI

Informacje o promocjach oraz wydarzeniach,
w których bierzemy udział. Zapraszamy!
Uroczyste otwarcie pracowni tomograficznej w przychodni EPIONE w Katowicach

Z dumą informujemy, że 30 marca 2011 odbyło się uroczyste otwarcie pracowni tomografii komputerowej w Przychodni nr 3 należącej do NZOZ EPIONE w Katowicach przy ul. Zawiszy Czarnego.
Wydarzeniem tym cieszymy się tym bardziej że w EPIONE został zainstalowany pierwszy w Polsce tomograf dystrybuowanej przez Mar-Med firmy Neusoft Medical Systems.
NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2023 Mar-Med. Realizacja Grafanet.