AKTUALNOŚCI

Informacje o promocjach oraz wydarzeniach,
w których bierzemy udział. Zapraszamy!
Mar-Med na targach Salmed - Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas podczas targów sprzętu medycznego SALMED 2014.
Z przyjemnością opowiemy o nowościach w naszej ofercie i najnowszych promocjach, które szykujemy specjalnie na to wydarzenie!
 
Wszelkie informacje dla zwiedzających znajdują się na stronie www.salmed.pl
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Zlokalizowane jest ono w hali 6a i oznaczone numerem 31.
Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowsze ultrasonografy Samsung Medison, w tym także najnowszy system Premium UGEO WS80A. Aparat ten z powodzeniem może mierzyć się z najlepszymi i najbardziej znanymi na rynku ultrasonografami Premium.
Zainteresowanym opowiemy o najnowszych ofertach specjalnych – niektóre z nich zostały przygotowane specjalnie na to wydarzenie…
Zapraszamy!
NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2024 Mar-Med. Realizacja Grafanet.