KONGRESY, KONFERENCJE,
TARGI MEDYCZNE

Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi wydarzeniami
w których braliśmy udział. Zapraszamy!
XXIV Włocławskie Dni Ultrasonograficzne - "Ultrasonografia w urazach i stanach zagrożenia życia"

W dniu 7 kwietnia kolejny już raz mieliśmy przyjemność uczestnictwa w XXIV Włocławskich Dniach Ultrasonograficznych. Tematem tegorocznego spotkania była "Ultrasonografia w urazach i stanach zagrożenia życia".

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!


RS KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO Z ENDOKRYNOLOGII, DIABETOLOGII, I CHORÓB METABLICZNYCH POD PRZEWODNICTWEM PROF. MARKA RUCHAŁY ORAZ PROF. BEATY KOS-KUDŁY, PRZEWODNICZĄCY HONOROWY PROF. ANDRZEJ MILEWICZ

Niezwykle interesujące spotkanie – w dniach 22-24 marca 2018 r. w Zamościu uczestniczyliśmy w kursie połączonym z dwudniowymi praktycznymi warsztatami z najwybitniejszymi specjalistami z zakresu endokrynologii.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział.


Sympozjum Diagnostyka Raka Piersi 2018 z warsztatami prowadzonymi przez lek. med. Wojciecha Rudnickiego z Centrum Onkologii - Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Krakowie

17 marca 2018 mieliśmy przyjemność uczestnictwa w Sympozjum połączonym z warsztatami z biopsji mammotomicznej, gruboigłowej i cienkoigłowej – pod kontrolą USG. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.
Życzymy sukcesów w codziennej diagnostyce ultrasonograficznej.


Mindray podczas ECR 2018

Podczas tegorocznego kongresu radiologicznego ECR 2018 w Wiedniu można było zobaczyć premierowy pokaz najnowszego ultrasonografu DC-80.


Kurs "Ultrasonografia narządu ruchu", Szpital Uniwersytecki nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy, 18-19.11.2017 r.

W dniach 18-19 listopada 2017 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć wspólnie z Państwem w praktycznym kursie „Ultrasonografia narządu ruchu”. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

Rada naukowa i prowadzenie: dr n. med. Michał Podgórski – specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej; Zakład Diagnostyki Obrazowej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi; Katedra Anatomii Prawidłowej UM w Łodzi. Laureat III miejsca w konkursie Najlepszy Nauczyciel Akademicki.


XIV Krajowa Konferencja Szkoleniowa - Ginekologia i położnictwo 2017, Kraków 24-25.11.2017

Interesująca tematyka wykładów spowodowała, że w konferencji wzięła udział rekordowa ilość uczestników – 2036 lekarzy ginekologów.

Wszystkim Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.


Fotorelacja z XII Warszawskich Dni Ultrasonograficznych

W dniach 18-20 maja 2017 r. odbyła się kolejny już raz Konferencja z cyklu Warszawskie Dni Ultrasonograficzne pod przewodnictwem prof. Dębskiego. Ciekawa tematyka spowodowala, że ilość uczestników przerosła nasze oczekiwanie z czego jesteśmy dumni. Dziękujemy Państwu za udział i odwiedzenie naszego stoiska.


V OGÓLNOPOLSKI KONGRES "NASZA GINEKOLOGIA" TORWAR W DNIACH 13-14.10.2017

Niezwykle interesujący Kongres na Torwarze zgromadził kolejny raz prawie 1000 lekarzy. Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Do zobaczenia w przyszłym roku!


XIII Warszawskie Dni Ultrasonograficzne, 3-4.11.2017

Kolejny już raz mieliśmy zaszczyt spotkać się z Państwem podczas Warszawskich Dni Ultrasonograficznych. Wykłady były prowadzone w innowacyjnym trybie dwugłosu przez diagnostę obrazowego w parze z ginekologiem – położnikiem, klinicystą. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.


Kurs usg tarczycy z elementami elastografii w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w Zamościu w dniach 26-28.05.2017.

W dniach 26-28.05.2017 mieliśmy zaszczyt wesprzeć Szkołę USG w Zamościu, dostarczając ultrasonografy Vinno na kurs badania tarczycy, przytarczyc, węzłów chłonnych z elementami elastografii. Stoisko Mar-Med cieszyło się dużym zainteresowaniem kursantów.


XLI Zjazd Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego w Krakowie

W dniach 2-4 czerwca 2016 r. uczestniczyliśmy w  XLI Zjeździe Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego w Krakowie. Nasze stoisko odwiedziło wielu lekarzy. Dziękujemy wszystkim Państwu za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.


Akademia Ultrasonografii Mar-Med w Lublinie

W dniach 24-25 czerwca 2016 r. z inicjatywy Mar-Med odbyła się pierwsza z cyklu Akademia Ultrasonografii w Lublinie. Podczas Akademii obyła się konferencja naukowa oraz warsztaty pod przewodnictwem najwyższej klasy specjalistów w zakresie ultrasonografii płodowej i ginekologicznej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz prowadzącym za udział w Akademii Ultrasonografii Mar-Med.


Prof. Dębski i WS80A w Pytaniu na Śniadanie

W programie „Pytanie na Śniadanie” w dniu 17 lutego 2017 r. ekspert w osobie profesora Romualda Dębskiego prezentował możliwości współczesnej ultrasonografii na przykładzie ultrasonografu WS80A.


NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Copyright © 2018 Mar-Med. Realizacja Grafanet.