Ultrasonografy

POZNAJ OFERTĘ MAR-MED:
Ultrasonografy Mindray, RTG, Mammografy,
Rezonanse i Tomografy Komputerowe

Aparaty USG Mindray

Ultrasonografy USG Mindray to nowoczesne urządzenia umożliwiające uzyskanie niezwykle precyzyjnego obrazu diagnostycznego. Nowoczesność i kompleksowość urządzeń pozwala na znaczną automatyzację, wygodne użycie oraz mobilność, a przede wszystkim najlepszą jakość uzyskanych wyników diagnostycznych. 

Oferujemy ultrasonografy USG Mindray w różnych modelach, dzięki czemu łatwo wybrać odpowiedni dla potrzeb danego punktu diagnostycznego. Cały asortyment do skutecznej diagnostyki medycznej, niezależnie od wybranego modelu, oferujemy w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 


NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2023 Mar-Med. Realizacja Grafanet.