Rentgeny

Poznaj ofertę Mar-Med:
Ultrasonografy Mindray


Zestawy kostno-płucne

  • GMM

Zestawy kostno-płucne to podstawowe systemy do radiografii ogólnej. W ofercie posiadamy zaawansowane technologicznie wielofunkcyjne systemy do bezpośredniej radiografii cyfrowej wyposażonej w detektor cyfrowy DR lub system radiografii pośredniej CR. Aparaty umożliwiają wykonywanie wszelkich radiografii (AP, PA, BOK i SKOS w pionowych i poziomych pozycjach pacjenta). Posiadamy w ofercie systemy z zawieszeniem sufitowym, kolumną podłogową, ramieniem U. Wszystkie produkty są w pełni konfigurowalne w zakresie doboru stołów (z pływającym blatem o regulowanej lub stałej wysokości), generatorów, lamp, kołpaków, stojaków płucnych, zewnętrznych radio-transparentnych stołów jezdnych, detektorów cyfrowych, itd. Szuflady bucky stojaka i stołu mogą być wyposażone w zintegrowane z nimi cyfrowe detektory DR lub w przenośne detektory DR z komunikacja przewodowa lub bezprzewodowa (WiFi). Dla łatwiejszej pracy niektóre ruchy wykonywane są motorowo, a opcjonalny system nadążności zapewnia osiowanie źródła promieniowania RTG (kołpaka) z pozycją wybranego detektora DR (stół lub stojak) lub odwrotnie (detektor nadąża za źródłem RTG). Możliwe jest dołączenie funkcji sklejania obrazów RTG (STITCHING). Przy kołpaku może być zainstalowany dotykowy pulpit do nastaw parametrów i trybu ekspozycji oraz wyświetlania aktualnych informacji o urządzeniu.

W naszej ofercie znajduje się również bogata oferta konwencjonalnych zestawów radiograficznych. Składa się ona z gotowych zestawów, które w prosty sposób można dopasować do potrzeb i możliwości każdej placówki. Każdy zestaw można wyposażyć w oprogramowanie tomograficzne lub ucyfrowić za pomocą systemu CR lub DR.

NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2024 Mar-Med. Realizacja Grafanet.