REFERENCJE

Nieprzerwalnie od 23 lat wzrasta grono naszych zadowolonych Klientów
użytkujących aparaturę medyczną zakupioną w firmie Mar-Med.
Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami.

Opinia Dr Łapucia z Familia Medica o ultrasonografie G50


"Po prezentacji sprzętu zakupiłem 2 ultrasonografy Vinno G50 w 2016 roku. W swoich praktykach lekarskich wykorzystuję aparaty do badań: jamy brzusznej, piersi, tarczycy, węzłów chłonnych, ślinianek, układu mięśniowo-stawowego, jąder oraz naczyń. Aparat charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, jest kompaktowy i intuicyjny w obsłudze. Wybór opcji badania – menu, jest bardzo przejrzyste i nieskomplikowane. Zaletą jest wbudowany panel dotykowy, który bardzo ułatwia i przyśpiesza pracę podczas wykonywania badań. Na szczególną uwagę zasługuje sonda liniowa, która jest szeroko wykorzystywana ponieważ daje obrazowanie o bardzo dobrej jakości, wysokiej kontrastowości i bardzo dobrych parametrach obrazowania.”

„Z dokonanego zakupu ultrasonografu jestem bardzo zadowolony. Aparat Vinno G50 w niczym nie odbiega od innych modeli znanych firm. Firma Mar-Med kolejny raz okazała się solidnym partnerem, a transakcja została zrealizowana należycie..."
Opinia Pani Dr Katarzyny Nowak z Kielc o ultrasonografie E20


"Przypadkiem skontaktowaliśmy się z firmą Mar-Med. Sp z o.o. z Warszawy, która zaproponowała nam nikomu nieznaną chińską markę. Bez większych nadziei umówiliśmy się na testy zaproponowanego aparatu VINNO E20. Ku naszemu zaskoczeniu aparat okazał się strzałem w dziesiątkę.

Aparat jest nowoczesny, intuicyjny i nieskomplikowany w obsłudze. Lekarze wykonujący badania są zadowoleni z bardzo dobrej jakości obrazowania 2D oraz wysokiej czułości dopplera.
Na uwagę zasługuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny aparatu. Aparat ten świetnie spisuje się w naszej placówce..."
Opinia dr Skubisza, Kierownika NZOZ Krzemienna w Dydni o aparacie M50 oraz firmie Mar-Med.


"W pracy szczególnie zachwyciła mnie głowica liniowa, szeroko wykorzystywana przez mnie. Dzięki wysokiej jakości obrazowania  B, czułemu Dopplerowi z możliwościami różnych ustawień usprawniających pracę, wykonywane przez mnie badania stały się dla mnie przyjemnością. Firma Mar-Med. Wykonuje posprzedażowe procedury w sposób fachowy, szybki i udziela pełnego wsparcia obsługowego i serwisowego, jeśli jest to wymagane..."
Opinia Pani Dr Anny Suder z Pracowni Diagnostyki obrazowej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego z Krakowa o ultrasonografie E10


„Od kilku miesięcy jestem użytkownikiem zakupionego przez ZOL w Krakowie aparatu USG firmy VINNO typ E10.
Aparat jest w mojej opinii bardzo dobrym zakupem. Spełnia oczekiwania moje dotyczące jakości obrazowania, w tym obrazowania dopplerowskiego i oczekiwania lekarzy klinicystów dotyczących możliwości oceny narządów. Jest intuicyjny w obsłudze i wygodny podczas badań przyłóżkowych.
Kontakt z przedstawicielami firmy Mar-Med był i jest bardzo dobry i profesjonalny..."
Referencje dr Bienieckiego z Arto Kliniki w Olszynie o ultrasonografie E20 i firmie Mar-Med.


"Jako, że to nowa marka na rynku obawiałem się o niezawodność urządzenia. Jednak wszystkie moje obawy zostały rozwiane i stwierdzam, że n aparacie pracuje się komfortowo i bez zastrzeżeń. Ponadto szybki proces dostawy oraz opieka posprzedażowa stawiają firmę Mar-Med. W bardzo dobrym świetle..."
Opinia konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie położnictwa i ginekologii dr hab. med. Krzysztofa Preisa, Prof. nzw. W Gdańsku o aparacie Accuviv V20 Prestige


"Szybka intuicyjna obsługa, zastosowanie kolorowego 10 calowego monitora  LCD do obsługi urządzenia, szereg funkcji automatycznej optymalizacji sprawia że praca na tym aparacie staje się dużo prostsza i większą uwagę można przeznaczyć na oglądany obraz B..."
Opinia dr Hoppe Kierownika NZOZ Poradni Medycyny Matczyno - Płodowej w Olsztynie o aparacie Accuvix V20 Prestige


"Aparat ten poprzez zastosowanie najwyższej jakości 192 i 256 elementowych głowic, najnowocześniejszych beamformerów  ( specjalnie pod ten aparat zaprojektowanych) zapewnia najwyższej klasy krystalicznie czysty obraz B. Superczuły, dokładny color oraz power doppler, z technologią poprawy jakości na aplikacjach naczyniowych, echokardiograficznych, doppler pulsacyjny, o niespotykanej jakości uzyskiwanego widma stawiają ten aparat na samym czele urządzeń diagnostyki obrazowej..."
Referencje dr Bartkiewicza z Zakliczyna o ultrasonografie SA X8 oraz firmie Mar-Med


"Aparat usg SA X8 jest aparatem wszechstronnym, który posiada znakomite obrazowanie w radiologii, bardzo mocną kardiologię i tradycyjnie wzorcowe obrazowanie 3D/4D dla ginekologii i położnictwa. Firma Mar-Med. Sp. z o.o. wykonuje posprzedażowe procedury w sposób fachowy, szybki, i udziela pełnego wsparcia…"
List referencyjny Prezesa Zarządu Leszka Dyrdy z ZOZ Medical Sp. z o.o. w Puławach


"Za pomocą funkcji 3DXI (tomografia USG) możemy uzyskać łatwiejszy dostęp do struktur, które w klasycznym badaniu ultrasonograficznym są trudno lub nawet wręcz niedostępne co znacznie poprawia nam możliwości pomiaru NT (fałdu karkowego). Mocno rozbudowany post-procesing oraz system archiwizacji danych umożliwia nam pełną archiwizację zdjęciowo-pomiarową pacjentów oraz uzyskiwanych danych w późniejszym terminie..."
Podziękowanie od Kierownika Pana dr Paśnickiego z Łużyckiego Centrum Medycznego w Żarach za użyczenie aparatu SA X6


"Dzięki Państwu możemy już dziś uruchomić poradnię ginekologiczną z pełną diagnostyką. Użyczony przez Państwa aparat podwyższa standard świadczonych przez nas usług i tym samym zadowolenie naszych pacjentów. Rzadko się zdarza aby firma obdarzyła nowego klienta takim zaufaniem..."
Referencje dr Jędry z Warszawy o ultrasonografie XG i firmie Mar-Med


"Innowacyjna konstrukcja koncepcyjna aparatu – zastosowanie tylko 14 elementów i oparcie pracy aparatu na Software’e spowodowało lepszą i wydajniejszą pracę aparatu, a także co najważniejsze wysoką bezawaryjność. Mniejsze zużycie energii oraz cichsza praca  systemu max (37dB) sprawia, iż urządzenie to jest bardziej przyjazne środowisku..."

Ponadto firma Mar-Med. Sp. z o.o.   okazała się solidnym Partnerem a zamówienie zostało wykonane z należytą starannością. Sprzęt działa właściwie, jest nadzwyczaj użyteczny i przynosi szereg korzyści dla pacjenta i użytkownika..."
Opinia dr hab. n. med. Urszuli Zalewskiej - Dorobisz Prof. Nadzwyczajny, Kierownika Zakładu Radiologii Ogólnej i Pediatrycznej z Wrocławia o ultrasonografie Accuvix V20 Prestige


"Wyżej wymienione rozwiązania sprawiają, że praca na aparacie staje się znacznie łatwiejsza i sprawia że badający większą uwagę może przeznaczyć na oglądany obraz B co bardzo wpływa na sprawność oceny diagnostycznej i jej poprawność.

Wszystkie te cechy sprawiają, iż aparat Accuvix V20 Prestige jest jednym z najlepszych oraz najnowocześniejszych  technologicznie aparatów USG klasy Premium dostępnych na polskim rynku szczególnie polecanym w położnictwie, ginekologii, w urologii a także w diagnostyce klinicznej o każdym profilu zarówno dla dorosłych jak i dzieci..."
Referencje dr Piekarskiej z NZOZ "Klinika" Projekt Ryki o ultrasonografie V10


"Aparat ultrasonograficzny Accuvix V10 jest jednym z najnowszych  i najnowocześniejszych produktów firmy Medison, należącym do wyższej klasy multidyscyplinarnych aparatów USG dostępnych na polskim rynku.

 

Ponadto firma Mar-Med Sp. z o.o. okazała się solidnym partnerem, zamówienie zostało zrealizowane z należytą starannością. Sprzęt (dostarczony w terminie) działa właściwie..."
Opinia Pana Artura Izdebskiego Kierownika Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu o ultrasonografie Accuvix V20 Prestige


"Szpital Wojewódzki Zespolony w Elblągu potwierdza należyte wykonanie dostawy wykonanej przez firmę Mar-Med.
Opinia doc. Dr hab. Marka Pietrygi Kierownika Pracowni Ultrasonografii Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych w Poznaniu o ultrasonografie Accuvix V20 Prestige


"Aparat ultrasonograficzny Accuvix V20 Prestige jest jednym z najlepszej jakości aparatów o wysokiej rozdzielczości nie tylko w Polsce , ale i na świecie. Jest to zasługą stałe unowocześnianej technologii a w szczególności jakości obrazu trójwymiarowego.

Na uwagę zasługuje również szybki komputerowy procesor umożliwiający najnowocześniejszą archiwizację obrazów, filmów i danych osobowych pacjenta, co ułatwia proces kompleksowego badania ultrasonograficznego z pełną dokumentacją multimedialną dostępną na różnych nośnikach pamięci..." 
Potwierdzenie Należytego Wykonania Umowy na dostawę STACJONARNEGO APARATU RTG "SYSTEM OPERA T" w Nisku


"Potwierdza należyte wykonanie umowy zrealizowanej przez firmę Mar-Med. Sp. z o.o. polegającej na dostarczeniu, montażu, uruchomieniu, przekazaniu do eksploatacji sprawnego technicznie przedmiotu umowy..."
Potwierdzenie należytego wykonania Umowy w NZOZ BOMED w Wieluniu

NEWSLETTER

Zarejestruj się i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mar-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Gintrowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Copyright © 2019 Mar-Med. Realizacja Grafanet.